• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه پیشنهاد

با سلام و خسته نباشید ویژه خدمت همه عزیزان و سروران
هر کسی هر پیشنهادی داره می تونه اینجا بیان کنه
و
بنده یه درخواست داشتم

لطفا اگه ممکنه یه بخش بنام اخبار موبایل به قسمت موبایل اضافه بشه ممنون:abu:

پاسخ

به مدیریت محترم کل انجمن ارجاع داده شد.
لطفا رسیدگی نمایید.

با تشکر
resim
resim
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ

بخش مورد درخواست ایجاد شد.

موفق باشید
لحظه ها میگذرد
آنچه بگذشت ، نمی آید باز
قصه ای هست ،که هرگز دیگر
نتواند شد آغاز ...
resim

پاسخ

(1392/2/11، 03:45 عصر)aftabi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخش مورد درخواست ایجاد شد.

موفق باشید

مرسی عزیزم پس زحمت بکشین اپیکای خبر موبایلو که زدم تو بخش موبایلو منتقل کنین به اونجا

بازم ممنون5Gol

============================

یه درخاست دیگه به قسمت گفتگوی ازاد یه بخش بنام تفریگاه زده شده برا زنگ تفریح کاربرا البته اگه دووس داشتین

پاسخ

مینو جون به عنوان زنگ تفریح که درخواست کردی در تالار گفتگو الان داریم به نام" گپ خودمونی"

که در اون همه کاربران زنگ تفریحشونه7tashakor
آرامش،سهم قلبی است که در تصرف خداست.
قلبتون آرام

نصب تولبار SDLدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ

(1392/2/12، 12:22 عصر)neda نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینو جون به عنوان زنگ تفریح که درخواست کردی در تالار گفتگو الان داریم به نام" گپ خودمونی"

که در اون همه کاربران زنگ تفریحشونه7tashakor

[b]منظورم تاپیکای مخصوص تفریگاه بود که همش توی یه قسمت بنام تفریگاه جم بشه

این تاپیکای جدیدی که زدم فقط جنبه ی تفریحی داره

اونکه باید یه تاپیک مخصوص باشه عزیزم

پاسخ

سلام مینو جان
با اجازه ندا جوون من یه توضیح کوچیک بدم
ببین مینو جان تالار هم اندیشی و گفت گوی آزاد کلا یه انجمن تفریحیه
چه تاپی هایی که اکثرشون جنبه سرگرمی و تفریحی دارن چه سایر تاپیکامون
منظورتو متوجه شدم که می خوای یه زیر انجمن داشته باشیم تا تاپیک ها جدا شه اما به نظر من زیاد لزومی نداره چون زیاد فرقی نداره
اما بازم ندا جوون مسئول بخش هست و هر جوری که ایشون صلاح بدونن کارای اونجا انجام میشه

7tashakor
خانه آن جاست که تو باشی و من
قدم به قدم فدایت شوم ...!
resim

پاسخ

(1392/2/13، 05:47 عصر)erusツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مینو جان
با اجازه ندا جوون من یه توضیح کوچیک بدم
ببین مینو جان تالار هم اندیشی و گفت گوی آزاد کلا یه انجمن تفریحیه
چه تاپی هایی که اکثرشون جنبه سرگرمی و تفریحی دارن چه سایر تاپیکامون
منظورتو متوجه شدم که می خوای یه زیر انجمن داشته باشیم تا تاپیک ها جدا شه اما به نظر من زیاد لزومی نداره چون زیاد فرقی نداره
اما بازم ندا جوون مسئول بخش هست و هر جوری که ایشون صلاح بدونن کارای اونجا انجام میشه

7tashakor

خواهش میکنم

پس من تاپیکامو تو این قسمت میزنم ایشالا ایرادی نداره همون قسمت گفتگوی ازاد و ........

مرسی 5Gol

پاسخ

یه پیشنهاد دیگه برا کاربرایی که تازه عضو میشن اگه یه پیام خوش امد گویی زده بشه خیلی جالبه

تو روحیه تازه واردا موثره5Gol

پاسخ

(1392/2/13، 11:04 عصر)minoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیشنهاد دیگه برا کاربرایی که تازه عضو میشن اگه یه پیام خوش امد گویی زده بشه خیلی جالبه

تو روحیه تازه واردا موثره5Gol
برای کاربرای تازه وارد یه خصوصی به عنوان خوش آمد گویی و راهنمایی برای رفتن به یه سری از تاپیکا ارسال میشه
به جز این منظورته؟
خانه آن جاست که تو باشی و من
قدم به قدم فدایت شوم ...!
resim

پاسخ

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

Theme © 2014 iAndrew  
Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 5.5