• 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیفون 8 اپل با دوربین های خارق العاده
 
#1

resim

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 که به محافظه کاری در رابطه با افشای مشخصات محصولات خود قبل از معرفی رسمی مشهور است، اکنون نا خواسته با انتشار کد سخت افزاری اسپیکر HomePod ویژگی های متعددی از آیفون جدید را افشا کرده است.

اگرچه اپل چندان رضایتی از این افشاگری ها ندارد، اما طرفداراندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 از انتشار گزارشات جدید و آشنایی با ویژگی های محصولا ت جدید بسیار خوشحالند.

بسیاری از متخصصین کدهای افشا شده از سخت افزار اسپیکر جدید اپل را بررسی کرده اند تا به نحوه عملکرد آن با آیفون جدید پی ببرند که البته خواندن کد های سخت افزاری و پیدا کردن جزییات از ویژگی های محصولی دیگر کار بسیار دشواری است. با این وجود متخصصان توانسته اند ویژگی هایی از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را پیدا کنند.

کشفیات جدید از کد های سخت افزاری که در وبسایت پرتغالی iHelp BR منتشر شده است، نشان می دهد دوربین آیفون 8 قادر به تصویر برداری 60 فریم در ثانیه و با رزولوشن 4K  می باشد و اگرچه گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ نیز ویژگی مشابه را ارائه داده است، این تحقیقات نشان می دهد دوربین جلو آیفون 8 نیز قادر به تصویر برداری و فیلم برداری با همین رزولوشن و تعداد فریم می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 نیز در حال حاضر قادر به فیلم برداری با رزولوشن 4K  می باشد، اما این امکان تنها برای دوربین پشتی این گوشی و با تعداد 30 فریم در ثانیه وجود دارد و دوربین جلو آن با رزولوشن 1080p  فیلم برداری می کند.

طبق کدهای HomePod اپل، ویدئو هایی که با رزولوشن 4K  و از طریق دوربین جلو آیفون 8 فیلم برداری می شوند، از سیستم HEVC اپل پشتیبانی می کند که حجم فایل های ویدئویی را کاهش می دهد.

آیفون 8 همچنین از بسیاری ویژگی های واقعیت افزوده بهره می برد و دوربین سلفی بهبود یافته آن قطعا فروش آن را افزایش خواهد داد.

resim
منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیدترین محصولات اپل در نمایندگی فروش اپل
دریافت جدیدترین اخبار از محصولات روز اپل، پاسخ به سوالات شما در اخبار و مقالات اپلپاسخ


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان


  Theme © 2014 iAndrew  
Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 5.5
Powered by MyBB, © 2002-1396 MyBB Group.