• 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش گرفتن وقت سفارت
 
#1

متقاضیان سفر به کشورهای اروپایی قبل ازمسافرت به کشور مورد نظرشان باید نسبت به دریافت ویزای کشور مورد نظر تلاش نمایند و از آن جایی که اخذ ویزای کشورهای اروپایی  نیازمند تعیین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کشور مورد نظر می باشد متقاضیان اخذ وقت سفارت می بایست در اولین گام بنا به قوانین و شرایط حاکم در هر سفارتخانه بصورت اینترنتی ،حضوری یا تلفنی اقدام به اخذ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در روزی خاص جهت مشاوره برآیند، شرکت اسکای لاین با داشتن تجربه سالیان متمادی در زمینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، اخذ ویزای شنگن، ویزای کشورهای دیگر وپیکاپ ویزا آماده خدمت رسانی به متقاضیان عزیز می باشد ؛ در سالهای اخیر با توجه به درخواست های بالای متقاضیان جهت سفر به کشور ایتالیا اخذ ویزای ایتالیا به امری  زمانبر و با ریجکتی بالا تبدیل شده و با توجه به  قانون مصوبه ایتالیا تعیین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تنها به روش اینترنتی و بصورت آنلاین در بازه های زمانی خاص امکانپذیر می باشد که در صورت عدم دریافت  وقت در زمان خاص فرایند اخذ وقت سفارت ایتالیا به چندین ماه بعد موکول خواهد گردید از اینرو متقاضیان اخذ وقت سفارت ایتالیا می توانند با استفاده از کارشناسان شرکت اسکای لاین اقدام به اخذ وقت سفارت  نمایند. متقاضیان سفر به کانادا در جریان باشند که تعیین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدین صورت است که کاربر می بایست ابتدا در سایت کانادا اقدام به ثبت نام  و اخذ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نماید و بعد از پرداخت اینترنتی مبلغ وجه سفارت ، در تاریخ معلوم شده جهت مصاحبه و انگشت نگاری در یکی از کنسولگری های کانادا شرکت نماید با توجه به درصد بالای ریجکتی سفارت کانادا شرکت اسکای لاین جهت پذیرش متقاضیان اقدام به  خدمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نموده است جهت دریافت ویزای تضمینی کانادا می توانید از خدمات شرکت اسکای لاین بهره مند شوید؛ متقاضیان اخذ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیز می بایست در نخستین گام نسبت به تکمیل فرم و پرداخت واریزی سفارت اقدام نمایند سپس در روز مصاحبه برای انگشت نگاری و تایید هویت در کنسولگری های انگلیس حاضر شوند با توجه به دریافت اصل پاسپورت در روز مصاحبه متقاضیان جهت بازگشت به ایران می بایست ازقبل  نسبت به دریافت برگه عبور مبادرت نمایند. متقاضیان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ویزای امریکا با تکمیل فرم درخواست ویزاDS-160 وارسال آن می بایست در یکی از کنسولگری های امریکا جهت انگشت نگاری حاضر شده و با دریافت برگه های زرد، سفید و صورتی درروز مصاحبه می توانندنسبت به نتیجه مصاحبه خود آگاهی یابند. متقاضیان جهت پیکاپ پاسپورت از کانادا، انگلیس وامریکا نیز می توانند از خدمات شرکت اسکای لاین برخوردارشوند.
ویزای کاری اتریش
برای اخذ  وقت سفارت و  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ویزای تحصیلی فرد متقاضی ویزای کار باید حتما یک سری امتیازات مورد نیاز اداره مهاجرت اتریش را برساند که بتواند ویزای کار اتریش را دریافت کند.ویزای کار اتریش شبیه به سیستم جست و جوی کار آلمان است که در این روش فرد متقاضی ویزای کار اتریش بعد از کسب امتیازات لازم یک ویزای شش ماهه جست و جوی کار دریافت میکند که در این مدت میتواند به دنبال کاری مرتبط با رشته و تخصص خود در اتریش باشد و در صورت یافتن کار ویزای کار خود را به اقامت تبدیل مینمایند و پس از گذشت سه سال اقامت دائم دریافت میکندد.

ویزای کاری آفریقای جنوبی
سیستم ویزای کار آفریقای جنوبی به این صورت میباشد که فرد متقاضی ویزای کار در ابتدا یک ویزای یک تا دو ساله دریافت میکند و در این مدت به دنبال یک شغل متناسب با مدرک و تخصص خود میباشد و در صورتی که شغل مورد نظر را یافت ویزای کار خود را به اقامت تبدیل میکند.
نکته ی مثبتی که کشور آفریقای جنوبی به نسبت سایر کشورها برای ویزای کار دارد این است که زبان رسمی کشور آفریقای جنوبی انگلیسی میباشد و این امر خود پروسه ویزای کار و یافتن شغل و گرفتن اقامت را برای متقاضیان ویزای کار تسریع میبخشد.

ویزای کاری بلژیک
کشور بلژیک نیز در زمره کشورهایی است که ویزای کار شش ماهه بصورت جست و جوی کار ارائه میدهد و افراد متقاضی کار با این ویزای مدت دار میتوانند در مدت زمان مذکور به دنبال شغل مورد نظر خود باشند و در صورتی که کار مورد نظر را یافتند ویزای کار خود را به اقامت تبدیل کنند و پس از گذشت سه سال اقامت دائم دریافت نمایند. گرفتن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای ویزای شینگن یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای کشورهای کانادا یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ما تماس بگیرید.
 

 
 سپاس
 

 
پاسخ


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان


  Theme © 2014 iAndrew  
Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 5.5
Powered by MyBB, © 2002-1396 MyBB Group.